Двоє загиблих та 33 травмованих – наслідки дорожньо-транспортних пригод, які трапились у Добропіллі протягом п’яти місяців

З початку року на дорогах Добропілля та Добропільського району сталося 75 дорожньо-транспортних пригод. В ДТП обірвалося життя двох людей, 33 – травмовані. Основними причинами автопригод стали перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування та проїзду перехресть, а також керування автомобілем у стані сп’яніння.

Автомобільний транспорт є найбільш небезпечним з усіх доступних для людини. Саме автопригоди є основною причиною загибелі та травмування людей.

Основні види скоєння ДТП – це зіткнення, наїзд на пішохода, наїзд на перешкоду, наїзд на велосипедиста та перекидання. Найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод, які сталися на території обслуговування Покровського відділу поліції – це наїзд на пішохода та зіткнення двох транспортних засобів. Третє місце займає наїзд на перешкоду. Найменша кількість пригод – це перекидання та наїзд на велосипедиста.

Основними причинами автопригод, які зареєстрували правоохоронці Покровського відділу поліції, стали перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування та проїзду перехресть, а також керування у стані сп’яніння. Всі перелічені дії понесли за собою сумні наслідки – 5 людей загинули та 50 отримали травмування різної ступені важкості, при чому серед постраждалих опинилося і троє дітей.

Співробітниками поліції Добропілля протягом п’яти місяців виявлено 1025 порушень Правил дорожнього руху, серед яких 58 - керування транспортом у стані сп’яніння. За грубі порушення правил дорожнього руху 7 водіїв позбавлені водійського посвідчення та накладено штрафів на загальну суму більше 184 тисяч гривень.

Зупинити загибель та травмування учасників дорожнього руху, знизити рівень аварійності можна було б, якби водії дотримувалися Правил дорожнього руху та пам'ятали про відповідальність, яку беруть на себе, сідаючи за кермо.

Працівники поліції також звертаються до учасників дорожнього руху, якщо ви раптом стали свідком дорожньо-транспортної пригоди, негайно інформуйте поліцію за телефоном «102», або іншим зручним способом. Якщо є потерпілі, що потребують медичної допомоги, повідомте про пригоду «Швидку допомогу», адже іноді шанс на порятунок життя залежіть від хвилин. Не залишайтеся байдужими до чужого горя.