3 квітня відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова.
3 квітня відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова, за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищного голів, керівників підприємств, установ, організацій району.
На порядок денний було винесено 4 питання. Доповідачем з першого питання про забезпечення виконання показників Програми соціально-економічного розвитку району в сільськогосподарській галузі та стан підготовки сільгосппідприємств району до проведення весняно-польових робіт в 2019 році була начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Ольга Андрійченко. Доповідач зазначила, що під урожай 2019 року посіяно 14790 га озимих культур на зерно, з яких 3511 га знаходяться в доброму та 8940 – в задовільному стані. Для проведення посіву ярих зернових культур підприємствам району потрібно 670 тонн насіння, яким вони забезпечені.
Станом на 1 квітня ранні зернові культури вже посіяні на площі 1425 га (52 % до прогнозу). Техніка до проведення весняно-польових робіт підготовлена на 100%. Проблемним є питання прискорення отримання санітарних паспортів на право завозу, зберігання та використання пестицидів і агрохімікатів, а також використання самих агрохімікатів не вище норми.Після обговорення питання членами колегії, голова району надав доручення начальнику управління агропромислового розвитку доопрацювати рішення спільно з управлінням Держпродспоживслужби у Добропільському районі.В.о.начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Ольга Бурковська отримала доручення після заслуховування її доповіді доопрацювати питання в частині конкретизації завдань на період підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.Члени колегії розглянули також питання про стан виконання виконкомами місцевих рад делегованих повноважень у сфері соціального захисту населення.В доповіді Людмили Литвинової, заступника начальника управління с соціального захисту населення, було відзначено, що у всіх 8 сільських радах прийнято програми соціального захисту учасників АТО та ООС, внутрішньо переміщених осіб, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.Було рекомендовано сільським головам більш активно залучати безробітних, які перебувають на обліку в міському Центрі зайнятості, до участі в громадських роботах, запланувати видатки на проведення атестації робочих місць зі шкідливими та небезпечними умовами праці в дошкільних закладах освіти.
Члени колегії також розглянули питання про результати комплексної перевірки стану діловодства та архівної справи в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, про що доповіла Любов Чамор, начальник архівного відділу. Після розгляду та обговорення кожного питання були прийняті відповідні рішення, керівникам відповідних районних служб надані доручення голови райдержадміністрації.