20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні, адже саме на цю дату припадає пік розстрілів учасників Революції Гідності у центрі Києва.
Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави.
Гідність людини є однією з найважливіших особистісних цінностей, закріплених у багатьох правових актах, в тому числі міжнародних. У Конституції України гідність людини, як і її життя, здоров'я, честь, недоторканність і безпека, визнаються в нашій державі найвищою соціальною цінністю. Почуття гідності та честі, право на самовизначення є головними цінностями українців. Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.
Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17. Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності та патріотизму.
Сьогодні в Добропіллі представники органів місцевого самоврядування на чолі з заступником міського голови Олексієм ГАЛИЦЬКИМ та начальник Добропільського відділення поліції Юрій КОНДРАЦЬКИЙ вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку на Алеї Героїв.