Поради добропільчанам від ДТЕК Донецькі електромережі з енергоефективності взимку

У холодну пору року навантаження на електромережі підвищується у рази. Основна причина – скорочення світлового дня та активне використання опалювальних приладів. Про це повідомляє ДТЕК. 

Розумне використання енерговитратних пристроїв допоможе убезпечити свій будинок та квартиру від перевантаження та аварійних відключень. Щоб уникнути подібних ситуацій, ДТЕК Донецькі електромережі ділиться порадами з підготовки мережі до осінньо-зимового періоду.

Щоб у період низьких температур не мати проблем зі світлом, ДТЕК Донецькі електромережі радить клієнтам перевірити, чи витримають внутрішні мережі будинків навантаження всіх побутових приладів. Для цього необхідно підсумовувати потужність домашніх електроприладів, включаючи електроопалення та порівняти її з дозволеною потужністю у договорі на розподіл. Якщо одночасне електроспоживання побутової техніки перевищує дозволену потужність, зверніться до ДТЕК Донецькі електромережі. Сервіс подачі заявок для приєднань до електромереж або збільшення потужності працює онлайн. Скористатися цією послугою та подати заявку можна через особистий кабінет з технічних приєднань.

«ДТЕК трансформує бізнес, запроваджуючи європейські стандарти обслуговування клієнтів. Ми оновлюємо та модернізуємо мережі Донецької області, щоб не допустити аварійних відключень світла. Водночас ми радимо нашим клієнтам не перевищувати дозволену потужність або збільшити її, якщо це необхідно. Ми передбачили можливість замовлення такої послуги онлайн через сайт ДТЕК Донецькі електромережі. Це швидко, зручно та позбавляє клієнтів необхідності особисто відвідувати офіси компанії», – повідомив генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов.

Також компанія радить:

  • при купівлі побутових приладів вибирати енергоефективні пристрої. Як правило, споживана потужність приладу вказана виробником;
  • розподіляти навантаження. Включати енергоємні прилади по черзі. Особливо це важливо для будинків, які збудовані до 2000 року. Внутрішньобудинкові мережі цих будинків зазвичай не розраховані на високі навантаження в мережі;
  • уникати пікового періоду навантаження. Зазвичай цей час з 7:00 до 9:00 та з 18:00 до 20:00;
  • икористовувати нічний режим енергоспоживання. Це дозволить уникнути сплесків навантаження та при використанні 2-х та 3-х зонних приладів обліку заощадити до 50% на «нічному тарифі»;
  • мати телефон електрика вашого ОСББ або керуючої компанії. Саме в їх зоні відповідальності знаходиться обслуговування та ремонт усіх внутрішньобудинкових мереж.