Характерною рисою асинхронних електричних двигунів з короткозамкненим ротором стали великі пускові струми. Вони здатні не тільки знижувати напругу в мережі, але і перегрівати внутрішні елементи обладнання, виводити з ладу мережа, стати причиною зупинки техніки, а в деяких випадках і поломки. Щоб не допустити такого, компанія Soft-Start пропонує вибрати і купити підходящі пристрої плавного пуску електродвигунів.
Функції софстартера
Асортиментна лінійка дозволяє вибрати пристрої м'якого пуску, які вважаються найбільш досконалими приладами для забезпечення м'якого пуску без зниження рівня напруги. Запропоновані моделі пристроїв забезпечують зручне управління моментом і струмом. Запропоновано і вдосконалені варіації софтстартери, які забезпечують всебічний захист мотора і дозволяють користуватися інтерфейсом. Серед основних функцій всіх пристроїв плавного пуску електродвигунів відзначають такі:
- Рівномірний і плавну зміну струму і напруги. Цей процес не допускає різких стрибків, ривків і перехідних процесів.
- Можливість використання частих пусків.
- Плавне зупинка всіх систем, що дуже важливо в роботі конвеєра і насоса.
- Можливість частих пусків, які не змінюватимуть або погіршувати роботу системи.
УПП гарантують оптимальний процес запуску електричного приводу навіть в моментах, коли рівень навантаження буде постійно змінюватися.
Варіанти плавного запуску
Лінійка товарів дозволяє вибирати пристрої з однією, двома, трьома фазами. Ціни на продукцію дуже гнучкі. Кожен з варіантів не тільки має різну конструкцію і принцип роботи, але і виконує різний набір функцій. М'які пускачі поділяються на кілька основних категорій.
Регулятори пускового моменту
Дозволяють регулювати лише одну фазу трифазного мотора, що дає можливість контролювати пусковий момент. Однак сам пусковий струм буде знижуватися незначно, а тому використання такі пристрої при частих запусках і високоінерціонних навантаженнях не допускається.
Регулятори напруги без здійснення зворотного зв'язку
Тільки вимірюють вихідну напругу, не мають зворотного зв'язку, можуть управляти двигуном в двох і трьох фазах.
Регулятори напруги зі зворотним зв'язком
Відрізняються від вищеописаних тим, що отримують зворотний зв'язок про струмі, а тому можуть використовувати дані для зниження рівня зростаючого напруження.
Регулятори струму зі зворотним зв'язком
Прогресивна установка, яка регулює струм, що гарантує максимально точне управління запуском.