Ви робили помилки? Робочі помилки, через незнання чи невміння. Чи є хтось, хто ніколи їх не робив. На жаль, таких не існує. Але правда в тому, що кожна помилка — це шлях до знань, звичайно, якщо є бажання йти до них.
А тепер про головне – ми постаралися зібрати деякі помилки та їх фото у гравіювання та показати, як робити не потрібно.
До нас часто приходять, коли вже робили пробне гравіювання, і воно не вийшло. Або, коли кілька фірм відмовилися від роботи. Або тоді, коли кажуть, що це неможливо і тд. Зараз найбільшим попитом користується місто лева, тому найчастіші запити в цій технології виглядають приблизно так: “гравіювання клавіатури Львів” і з цим не можна не погодитись. Давайте ж розглянемо найчастіші помилки.
Це відбувається з кількох причин, якщо коротко – дві основні:
1.Нерозуміння фізики процесу, недосвідченість гравірувальника.
2. Обмеженість функціоналу обладнання.
І саме нерозуміння призводить до помилок під час роботи на хорошому, дорогому лазері.
Отже – кілька фотографій – усі фотографії реальні.
Брендування або як не потрібно гравірувати силікон і гуму.
Уявіть, у Вас є свято наступного тижня, корпоративні подарунки замовлені. Підрядника на лазерне гравіювання цих корпоративних подарунків знайдено. І ось вам віддають зразок, на якому гравіювання виглядає ось так.
Проблема в тому, що задня поверхня Power Bank була покрита гумою. Її просто розплавили. Ми залишили Power Bank для тестів.
Якщо чесно, часто наш величезний досвід роботи дозволяє уникати таких ситуацій. 12 років тому, коли ми почали гравірувати – ми були єдиними. І над кожною роботою ми сиділи багато годин – запитати не було в кого, альтернативи нам не було. І ми працювали до переможного кінця, перебираючи усі можливі варіанти.
Це тестові варіанти – іноді доводиться посидіти та подумати, як тут (у центрі гравіювання, з яким нам віддали зразок). У термін із цією роботою вклалися, клієнти залишилися задоволеними.
Варіант другий – недостатньо глибоке гравіювання.
Перегравування клавіатур робити не хочуть. Дуже багато мороки – складно накласти одну літеру на іншу на кнопках. Складно правильно підібрати потужність, щоб не спалити пластик, але промалювати літеру. Не завжди це можливо, майже ніколи не виходить ідеально.
Виглядає не глибоке гравірування ось так. До речі, саме цей ноутбук був куплений у Розетці вже з гравіюванням… Літери у правому верхньому кутку якщо що. Придивіться.
Після гравіювання виглядає приблизно так одну половину (ліву, до букв н, р, т) перегравірували, а права поки що чекає). Спеціально зазнимкували, щоб показати різницю.
Але найгірша ситуація трапляється, якщо пластик перепалюють – на жаль, тут вже нічого не вдієш. Матеріал від високої температури руйнується, виправити і зробити роботу акуратніше не вийде. Лише замінити кнопки на нові.
Варіант третій – не те щоб помилка гравіювання, але ….
Так, це не помилка – просто не дуже якісне гравіювання.
Можливо кілька причин:
- таке гравіювання робиться швидше, це дозволяє знизити вартість роботи (для себе вирішили, що зниження ціни за рахунок якості є неприйнятним);
- недосвідчений гравірувальник - для того, щоб зрозуміти, як це зробити максимально добре - потрібен досвід;
- обладнання, яке не підходить для гравіювання на цьому матеріалі. Лазери, що гравіюють дерево, скло не підходять для металу. Довжина хвилі потрібна інша.
Цього не видно, доки не покладеш дві однакові картинки разом. При якісному гравіруванні чіткі та добре читальні літери можуть бути дуже маленькими. Ми маркуємо інструменти буквами та цифрами від 0,3 мм. На цих фото можна побачити різницю.
Насправді, якщо якість є непринциповою, така робота може бути. При гравіюванні великих зображень і великих букв це не впадає у вічі. А ось дрібні написи та зображення зливаються.