Сіра звичайна тротуарна плитка ідеально підходить у випадку, коли треба замощення простору біля побудованого офісу чи котеджу із скла і бетону за кресленнями геніального архітектора. Якщо ж будинок споруджений за звичайним проєктом, варто урізноманітнити оздоблення прилеглої території. Це збагатить дизайн будинку, надає йому свіжих і несподіваних кольорів та цікавої фактури. Обрати тротуарну плитку можна на сайті  zavodfem.com.ua, де представлені кращі напрацювання різних виробників, що є лідерами у виробництві цього будівельно-оздоблювального матеріалу.

 

Гріємо душу і серце: гарячі кольори плитки

 

Якщо майданчик перед будинком буде постійно очищуватись від снігу і листя, тоді варто оформити його у теплі кольори. Вони створюють затишок, демонструють увагу господаря до найменших дрібниць середовища, що оточує його та гостей.

Взимку такі кольори створюватимуть додатковий прилив енергії та даруватимуть поліпшений настрій одразу на вході до будинку чи під час виходу із улюбленої оселі:

  • червоний;
  • персик;
  • оливка;
  • жовтий;
  • корал;
  • бурштин;
  • сахара;
  • вишня;
  • персик.

Якщо ж взяти мікс-кольори, то це може бути колір граната, капрі, капучіно, палермо, порто або міксований колір тера.

 

Спосіб укладки різноколірної плитки, який створить особливий настрій

 

Звичайний спосіб укладення такої плитки навряд чи буде доречний для створення вишуканого дизайну. Можна порадитись із майстрами, які будуть викладати плитку біля будинку і виконати незвичайний малюнок. Це може бути літера з імені вашої найдорожчої людини або цікавий геометричний орнамент. Роль різноколірних елементів будуть відігравати вкраплення плитки не основного кольору.

Мозаїчний малюнок зробить навколишню територію пістрявою, сповненою незвичайної яскравості та індивідуальності. Радіальне укладення із концентричними колами створить додаткову об’ємність і додає презентабельності будинку, адже таке укладення плитки достатньо складне за реалізацією. Воно формує незвичайний малюнок для всього простору, що оточує будинок.

Найкращий варіант вибору схеми укладання поєднує змішані способи, оскільки тоді планування виглядає просторово орієнтованим. Якщо пояснити по-іншому, то це створення навколо будинку ділянки із перспективним розподілом площі – місце біля клумби матиме радіальне укладання, а територія біля входу – пряме, із зсувом. Поєднання різних способів – ідеальне рішення, якщо вся прибудинкова територія має стати гармонійним середовищем для життя, відпочинку та спілкування.