Меблі - незамінний елемент будь-якого інтер’єру приміщення, саме вони збирають людей поруч і дарують їм не тільки практичний комфорт, а й естетичну насолоду. Зовнішність диванів залежить від оббивних матеріалів. Сучасна меблева тканина дивує своїм розмаїттям, але споконвічною класикою, що стала мрією багатьох людей, є саме шкіра, що з часом знайшла вигідні замінники. Які є різновиди шкірозамінників, як не помилитися у їхньому виборі?

GILkjBFOknHukW3XW6k5LAgff5KB7DCM1Rna4mQvr6fPhknC5O2qxCv4vvCs1sYr0DvCgutwC-GumKD0vpVbCb76fb-MXboC35-73ilUdp5s8gAQfO4A2-suqWl3VciW9iNeJuO8alnIl5f4MuvD6ZXez6EMP3ftHkvcLadme7mr_IBF_c7lsuxq1iWPNA

Що таке шкірзамінник та як його виготовляють?

Шкіра - доволі дорогий матеріал, який потребує ретельного догляду, саме з цих причин і було винайдено штучну шкіру, яка увібрала в собі велику кількість переваг: велика сфера застосування; міцність та стійкість до пошкоджень, подряпин; повітропроникність; доступна цінова категорія; однорідна структура ідентична натуральній шкірі; збереження тваринного світу.

Процес виготовлення складають декілька кроків: 

  • Перший етап - подрібнення шкіряних обрізків, до яких додають воду і формують листи, які потім пропускають під пресом.
  • На отриману паперову поверхню наносять додаткове покриття, що відповідає за щільність - полівінілхлорид або поліуретан.
  • Надалі готовий лист загартовують у печі, а потім відправляють на підприємства, де з нього виготовляють оббивну тканину для меблів, салонів авто, взуття, ремені та ін.

Види штучної шкіри та їхні особливості

Оскільки шкіра матеріал універсальний і її використовують у різних галузях, то її властивості мають відповідати певним показникам, саме тому було створено асортимент шкірзамінників.

  1. Екошкіра - найякісніший і найвідоміший різновид штучної шкіри. Вона володіє попитом завдяки низці переваг, адже є доволі міцною, зносостійкою до механічних пошкоджень, вигорання, що подовжує термін її експлуатації до 10 і більше років. Безпечна для здоров’я вона забезпечує важливий процес - аерацію - підтримання повітропроникності і збереження мікроклімату, що запобігає потінню. Меблі з неї стануть гарним доповненням домашньої оселі.
  2. Вінілшкіра - має високі показники експлуатації, гарна на вигляд. Але під час її виготовлення використовують шкідливі компоненти, тому меблі з неї найчастіше використовують в офісах та громадських місцях.
  3. Шкірзамінник з мікрофібри - сучасний матеріал, який важко відрізнити від натуральної шкіри, дуже якісний, зносостійкий, приємний на дотик та вишуканий на вигляд. Він невибагливий у догляді, стійкий до сонячного проміння, вологи, гіпоалергенний. Меблі з нього легко впишуться у будь-яке місце та будь-який інтер’єр. 

Аби переконатися у якості шкірзамінника на практиці, проведіть з ним наступні маніпуляції:

  • дізнайтеся у консультанта технічні показники міцності;
  • зверніть увагу на зовнішній вигляд - матеріал має мати однорідну структуру, одного кольору рівний гладкий шар;
  • розтягніть шматочок штучної шкіри - якщо на поверхні з’явились тріщини чи розтяжки, то цей матеріал жахливої якості;
  • потримайте шматок у руках, потріть його і подивіться, чи не залишилось на долонях слідів - таким чином перевірите стійкість фарби.