Зазвичай після операції здається, що ваше тіло ослаблене. Це тому, що ваші м'язи живота розтягуються протягом всієї вагітності, щоб пристосуватися до дитини. На жаль, кесарів розтин розтягує ці м'язи ще більше. Ось чому багато рухів можуть бути досить болючими в перші кілька днів після операції. Ось де бандаж після кесаревого ТМ Аніта може бути корисним.

Чому краще все-таки бандаж після кесарева купити?

Використання бандажу після кесаревого розтину не обов'язково на 100%, але його правильне використання не має недоліків. Бандаж післяпологовий кесарів забезпечує легку компресію, комфорт і легке полегшення болю після операції, що потенційно може допомогти процесу загоєння.

Як довго потрібно носити пояс після кесаревого розтину?

У ранньому післяпологовому періоді ви повинні спочатку носити післяпологовий бандаж після кесарева приблизно 4-6 годин на день. Це потрібно для того, щоб допомогти вам комфортно пересуватися. З часом ви можете поступово збільшувати кількість годин носіння бандажу щодня до 8-12 годин на день. Важливо, щоб бандаж був зручним і не викликав дискомфорту у зоні живота.

Коли почати носити виріб бандаж післяопераційний кесарів розтин?

Ви можете почати використовувати бандаж післяпологовий післяопераційний у перший післяопераційний день після консультації лікаря.

Бандаж післяпологовий ТМ Аніта, що підтримує, дуже простий у використанні. Просто оберніть його довкола живота і застебніть. При цьому переконайтеся, що:

  • Ви все ще можете робити повні глибокі вдихи. Глибоке діафрагмальне дихання допомагає активувати ваші м'язи та тазове дно у післяпологовому періоді. Якщо ви не можете виконувати дихальну техніку, вам слід послабити бандаж.
  • Ви відчуваєте підтримку м'язів. Мета бандажу – забезпечити підтримку живота з допомогою м'якого стискування.

Коли потрібно носити бандаж для живота?

Ви повинні носити бандаж для черевної порожнини після кесаревого розтину протягом дня, коли ви найбільш активні. Він найбільш корисний, коли ви встаєте та ходите, і менш корисний, коли ви сидите чи спите у ліжку. Технічно можна носити бандаж 24/7, але лікарі не рекомендують спати з ним після кесаревого розтину. Особливо якщо ви вже носите його по 8+ годин протягом дня. Не забувайте, що бандаж в основному потрібен для комфорту, а не для післяпологового відновлення.

Носіння бандажу під час сну може:

  • бути незручним,
  • порушувати дихання,
  • заважати кровотоку.

Найкращий час для використання – протягом дня, щоб допомогти вам пересуватися (що дуже важливо для процесу відновлення).

Після кесаревого розтину ви можете носити бандаж щонайменше 6–12 тижнів після пологів. Після цього ви повинні в основному вже повернутися в форму після операції. У цей час важливо розпочати відновлювати та зміцнювати м'язи живота. Це особливо корисно, якщо у вас є діастаз прямих м'язів живота, який є поділом м'язів живота.

Чому післяпологовий бандаж для живота ТМ Аніта кращий?

Купуючи післяпологовий бандаж ТМ Аніта, ви звернете увагу на такі важливі речі, як його зручність, легкість в одяганні та знятті, бандаж після кесарева ціната якість. Це тому, що він розроблений спільно з лікарями-гінекологами та хірургами для вашого комфорту. Адже здоров'я – безцінний ресурс.