Фул-хаус буває досить потужним в покері та часто призводить до значних виграшів. Це відбувається як у звичайних, так і в професійних іграх. Мета полягає в тому, щоб зібрати найкращу можливу комбінацію з наявних карт, а фулл хаус у покері є однією з найсильніших комбінацій, які вдається отримати. Ймовірності можуть змінюватись залежно від конкретних умов гри. Все залежить від кількості гравців та їхніх стилів гри.

Особливості та основні правила фулл хаусу у покері

У покері фул-хаус це сильна комбінація, що складається з 3 карт одного рангу та 2 карт іншого. Він знаходиться трохи нижче чотирьох і вище флеша. Типовим прикладом фул-хаусу може бути наявність 3 королів і 2 сімок. Якщо кілька гравців мають фул-хаус, виграє той, хто має найвищий набір із 3 карт. Якщо рівність, порівнюється набір із 2 карт (пара).

Фул-хаус – це відносно сильна комбінація в покері, яка програє лише четвіркою, флеш-стріт і флеш-рояль. Перш ніж починати серйозну гру в покер, варто досконало розібратися в правилах та «набити руку». Процес лиш здається складним. Але практика та дружній колектив (або надійна платформа) допоможе розібратися.

Ймовірність зібрати фулл-хаус

Розрахунок точної ймовірності отримання фул-хаусу в Омахі чи Техаському Холдемі може виявитися досить складним через багато залучених змінних. Це залежить від кількості гравців, карти на дошці та карти у руці. Розгляньмо спрощені ймовірності у Техаському Холдемі:

Перед флопом:

- отримати паруприблизно 5,88%;

- отримати певну пару (наприклад, тузи) 0,45%;

- отримати кишенькову пару, а потім сет (трійка) на флопіприблизно 11,76%.

Після флопу:

зібрати фул-хаус із кишеньковою парою близько 2,18%;

зібрати фул-хаус з однією парою на флопі приблизно 4,26%.

Після терна:

завершити фул-хаус з кишеньковою парою десь 4,35%;

зібрати фул-хаус з однією парою на флопі приблизно 8,70%.

Після рівера:

- завершити фулл-хаус з кишеньковою парою 2,17%;

- зібрати фул-хаус з однією парою на флопі близько 4,35%.

Омаха схожа на Техаський Холдем, але кожному гравцеві роздають 4 закриті карти замість 2. Це впливає на ймовірність отримати фул-хаус, оскільки гравці мають більше карт на вибір. Процес обчислення ймовірності дуже схожий на Техаський Холдем, лише з більшою кількістю комбінацій, які слід враховувати. Ймовірність зібрати комбінацію низька, проте нерідко гравцям посміхається вдача.