Якщо вас у жарку пору року стали турбувати набряки, почуття втоми, тяжкості в ногах до вечора, іноді судоми та тривалі болі в гомілках, то найчастіше це початок варикозної хвороби нижніх кінцівок або варикозу. Варикоз – це наша розплата за щастя ходити двома ногами. Але, на відміну від тварин, ми можемо подбати про своє здоров'я! Препарат детралекс 1000 ціна – ефективний засіб лікування та профілактики захворювань вен та судин!

Ноги – один із головних жіночих козирів. Але на жаль, навіть найдовші і стрункіші ноги не викличуть жодного захоплення, якщо будуть покриті судинними зірочками або здутими венами.

З року в рік кількість вен, що страждають на варикозне розширення, невблаганно зростає. Причому пік його сьогодні доводиться не так на 50-60 років, як раніше, але в 35=45 років. Стикаючись з подібною проблемою, більшість жінок не надає їй особливого значення, вважаючи, що варикоз нітрохи не страшніший за целюліт. А тим часом з розширенням кровоносних судин можна і потрібно боротися.

Як виникає варикоз?

Наша кров переміщається за трьома типами вен: підшкірними, глибокими і тими, що їх з'єднують. Піднімаючись від стоп до серця, вона проходить через регулювальні клапани. Якщо вони дають збій, у підшкірних венах утворюється надлишок крові, що призводить до розтягування (на відміну від пружних стінок артерій стінки вен досить м'які) та утворення негарних «гармошок». А через те, що в одних місцях судинна стінка тонша, а в інших товщі, розширення відбувається нерівномірно, і варикозно розширена вена виглядає вузлуватою.

Чим небезпечний варикоз?

Варикозне розширення вен підвищує ризик виникнення тромбофлебітів, при яких навіть невеликий поріз може спричинити утворення тромбу, здатного закупорити легеневу артерію та створити загрозу життю людини. Крім того, варикоз викликає виникнення трофічних виразок, які вилікувати дуже складно.

Кому загрожує хвороба?

До групи ризику виникнення варикозної хвороби входять:

- чий робочий день минає на ногах;

- ті, кому на роботі доводиться багато сидіти;

- страждають надмірною вагою;

- вагітні жінки;

- при підйомі ваг;

- спортсмени;

- після травм кінцівок;

- при захворюваннях судин;

- з вродженою слабкістю сполучної тканини організму.

Пам'ятайте, профілактика буває набагато ефективнішою за найкраще лікування, і завжди краще лікувати захворювання на ранніх стадіях, а не запущені форми. Тому, з появою перших ознак захворювання зверніться до лікаря та пройдіть необхідні обстеження.