Прототипом мансардних вікон були слухові вікна, розташовані в стінах горищного приміщення, яке не використовували в якості житлового приміщення дуже довгий час.

Однак, французький архітектор Франсуа Мансар, що жив у 18 столітті, вирішив кардинально змінити сформовану ситуацію і запропонував використовувати горище в якості житлового приміщення для бідних людей. Саме в його честь мансарда і отримала своє ім'я.

На сьогоднішній день, сучасні мансардні вікна львів дозволяють по-новому використовувати простору під дахами. Саме завдяки таким вікон, похмурі горища перетворилися в світлі приміщення. В наш час дуже важливо ефективно використовувати кожен квадратний метр площі.

Якщо ви вирішили купити мансардні вікна, то пам’ятайте, що з технічної точки зору, досить складний виріб, до якого пред'являють більш високі, ніж до звичайного вікна, вимоги. Пояснюється це тим, що мансардне вікно монтують на схилі покрівлі під певним кутом нахилу. Тому воно піддається більш жорсткому впливу зовнішніх чинників, ніж звичне нам, вертикальне вікно.

Переваги мансардних вікон в їх більш широкій можливості при освітленні мансардного поверху. За рахунок того, що мансардні вікна розташовані у покрівлі, вони пропускають набагато більше світла і тепла, ніж стандартні вертикальні вікна. За допомогою мансардних вікон, в приміщенні можна створювати різні світлові композиції. Мансардні вікна вмонтовані в похилий схил покрівлі, максимально збільшуючи загальну постійну тривалість інсоляції. Тому в мансарді можна облаштовувати і бібліотеки, і спальні, дитячі кімнати, та гостьові, і більярдні. А за допомогою мансардного вікна, додатково освітити ті куточки приміщення, де, як правило, панує лише електричне світло - це холи, коридори, сходи. А що стосується інтер'єрів, створених у похилих стінах, то вони виглядають набагато краще, ніж звичні нам, «кубічно-прямокутні».

Захист від промерзання і наслідків снігопадів забезпечено на всіх рівнях, від енергозберігаючої конструкції вікна до технологій «теплого» монтажу. У мансардних вікнах застосовують технологію «теплого периметра», яка скорочує втрати тепла і утворення конденсату по периметру склопакета. Розділова рамка перебуває між листами скла виконана із сталі і закруглена по кутах. Теплопровідність такої рамки майже в п'ятнадцять разів менше, ніж у алюмінієвої. В цілях підвищення теплоізоляційних характеристик склопакетів, їх як правило заповнюють інертним газом – аргоном або криптоном. Все це, плюс енергозберігаючі скла, дозволяє збільшити опір теплопередачі вікна на 30%, якщо порівнювати із звичайним склопакетом