![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20250210)
Влада може організовувати навчання школярів у закладах культури,- МОН
![Влада може організовувати навчання школярів у закладах культури,- МОН Влада може організовувати навчання школярів у закладах культури,- МОН](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо школам не вистачатиме приміщень для навчання всіх дітей, місцева влада повинна надати інші приміщення. Зокрема, школярів можуть навчати у закладах культури, кажуть у Міністерстві освіти і науки. Про це розповів начальник Головного управління загальної, середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко в ефірі "Українського радіо".
"Органи місцевого самоврядування повинні надати інші приміщення, наприклад, за домовленістю з іншими закладами культури, які б теж могли використовуватися в освітньому процесі. До 15 липня ми вже будемо мати повну картину, яка ситуація з мережею закладів загальної та середньої освіти на початок навчального року", – сказав Кононенко.
![]() |
Наразі багато дітей опинилися за кордоном, тому екстремальної ситуації щодо кількості охочих навчатися немає.
У Києві є майже 20% вільних місць у перших класах.
Однак якщо школи будуть переповнені, місцеві органи самоврядування мають подбати про інші приміщення.