Які платформи для пошуку роботи створили в Україні з початку війни
З 24 лютого 2022 року тисячі українців втратили роботу і знаходяться в активному пошуку нової. Ми зібрали ресурси, які створили під час повномасштабної війни для шукачів роботи.
За період широкомасштабного вторгнення рф з’явилося достатньо ресурсів для пошуку роботи. Їх створюють переважно українці для українців. Ми спробували зібрати такі ініціативи, покликані допомогти людям з роботою під час війни.
Отже, ось перелік сайтів та каналів, які в різні періоди “великої” війни рекомендувало Міністерство цифрової трансформації.
1. Робота на Черкащині. Усі актуальні вакансії можна знайти в Telegram-каналі: https://t.me/cherkasyWork.
2. Робота на Рівненщині. Шукаєте роботу або працівників у Рівненській області, долучайтеся до каналу: https://t.me/work_in_Rivne_region.
3. Робота на Волині. Якщо опинилися у Волинській області, шукайте роботу тут: https://t.me/employer_volyn.
4. Робота на Тернопільщині. Актуальні вакансії в Тернопільській області: https://t.me/work_in_Ternopil_region.
5. Робота у Львові. Вакансії від перевірених роботодавців міста Лева: https://t.me/jobslviv.
6. Робота в Полтаві. Опинилися на Полтавщині — знаходьте роботу за посиланням: https://t.me/Polt_robota.
7. Робота в Кременчуку. Канал створено, щоб допомогти з працевлаштуванням містянам та внутрішньо переміщеним особам: https://t.me/work_kremen.
8. Сервіс для пошуку віддаленої роботи з будь-якого куточка країни, де понад 1600 роботодавців готові працевлаштувати українців: https://employukraine.org/.
9. Робота в Україні, Європі та дистанційно. Вказуйте локацію, контакти, зарплату та необхідну інформацію: https://t.me/uajobnow.
10. Telegram-канал із вакансіями в Україні та по всьому світу. Використовуйте хештеги, щоб швидко знайти свою локацію або спеціальність: https://t.me/jobforukrainians.
11. Сервіс для пошуку роботи українським ІТ-спеціалістам. Розміщуйте резюме та обирайте вакансію в іноземній компанії: https://work.it-ease.com/.
12. Робота в ЄС. Підприємці створили сервіс для пошуку роботи для українських переселенців та біженців. Реєструйтеся та створюйте резюме на сайті: https://www.uatalents.com/.
13. Знаходьте роботу в країні, яка тебе прихистила. На сайті зібрані вакансії понад 15 країн: https://helpukrainians.jooble.org/.
14. Якщо ви маєте вільних фахівців або команду, переходьте за посиланням та подавайте резюме: https://work.it-ease.com/resumes/.
15. Якщо ви маєте проєкт і шукаєте команду чи фахівців для реалізації, переходьте за посиланням та заповнюйте заявку: https://work.it-ease.com/vacancies/.
Також компанії Upwork, Tent Partnership for Refugees і платіжна платформа Payoneer створили проєкт для забезпечення тимчасово переміщених українців віддаленою роботою.Українцям, які зареєструються на Upwork, пропонуватимуть вакансії лише від тих бізнесів, які працюють в онлайн-режимі.
Окрім цього, ДП “Прозорро.Продажі” за ініціативи Мінекономіки, за підтримки Мінцифри й національного проєкту Дія.Бізнес запустили платформу, що допоможе перемістити бізнес із «гарячих точок» та продовжити його діяльність у більш безпечному місці. Вона покликана допомагати бізнесу якнайшвидше відновлювати роботу чи виробництво.