Правила вибору чемоданів від Yes -валізи
Всі ми з нетерпінням чекаємо відпустки і можливості відпочити на якомусь курорті. І коли до цього вже все готове, лишається одне – зібрати речі та нічого не забути. А для цього потрібно купити валізу, в яку б умістилося все, що може знадобитися в подорожі. Тож давайте розберемося, як саме вибирати дорожній аксесуар.
За скільки можна купити валізу
Багато хто при виборі чемоданів орієнтується на їх вартість. В магазинах багато моделей, тому сказати точну ціну неможливо. Вартість аксесуару залежить від багатьох параметрів:
- Розмір;
- Матеріал;
- Функціональність;
- Бренд та ін..
Якщо планується разова поїздка, то можна зупинитись і на дешевому варіанті, але якщо подорожувати доводиться часто, то краще не заощаджувати, адже в підсумку все одно доведеться переплатити (купуючи кожен рік нові валізи). Але в будь-якому випадку, варто звертати увагу на зручність.
Розміри
Об’єм чемодану – це той параметр, який залежить від потреб людини. Є розповсюджена думка, що чим більше, тим краще. Проте це працює не завжди. Наприклад, при авіа подорожах важливі габарити сумки та її вага. А у випадку з великою валізою, навіть якщо вона проходить за габаритами, вона сама важка, тому додає зайві кілограми. Проте найменші моделі підходять далеко не усім. В них можуть влізти речі, якщо ви збираєтесь в сусіднє місто на пару днів. Але зазвичай їх вибирають, як додаток до основного багажу, щоб взяти з собою в салон літака найнеобхідніші речі.
Тому популярними є моделі - https://yes-valiza.com.ua/valizi/ середнього розміру. Вони мають достатній об’єм, щоб умістити все необхідне, при цьому їх легко переносити, та вони не створюють складнощів при посадці на рейс.
Матеріал ідеальної валізи
Досить важливим при виборі є те, з чого зроблено чемодан. Від цього залежить зносостійкість, зовнішній вигляд та термін служби.
Є декілька популярних матеріалів, з яких роблять валізи: тканина, пластик та металева крихта. Другий та третій варіант є досить обмеженими в плані дизайну. Тим не менш, вони досить красиві, за ними легко доглядати. Проте є й недоліки в цих матеріалів. Наприклад, моделі з металевої крихти дуже швидко дряпаються, тому стають неохайними. Менше до цього схильні вироби з титанової крихти. Пластикові валізи хоч і достатньо міцні, проте, якщо поводитися з ними недбало, вони можуть тріснути.
Валізи, виготовлені з водовідштовхуючої тканини теж зарекомендували себе досить непогано. Вони можуть трохи розтягуватись та не схильні до подряпин. Проблема в тому, що згодом водовідштовхуючі властивості погіршуються, тому, потрапивши під зливу, є ризик намочити речі. До того ж тканина не може захистити вміст від ударів чи тиску.
Є ще один варіант – шкіряні валізи. Єдиний їх плюс – чудовий та дорогий вигляд. Проте в плані комфорту вони нічим не виділяються. А от стежити за ними складно. Якщо цього не робити, то від лоску нічого не залишиться. До того ж шкіра – це дорогий матеріал.
Увага на фурнітуру
Найчастіше валізи закриваються на блискавку. Щоб нею було зручно користуватися, ширина блискавки має бути не менше одного сантиметру. До того ж такі застібки прослужать довше. Ще є блискавки, які навіть при втраті окремих зубців продовжують виконувати свої функції.
Є моделі, які закриваються на замок. Проте не варто розраховувати, що речі в такому випадку будуть в повній безпеці. Якщо це замок з ключем, то його досить просто відрити звичайною відмичкою. Надійнішими є кодові механізми.
Також варто звернути увагу на зручність ручки. Заповнена валіза досить не легка, тому важливо, щоб її переміщення було максимально зручним.
Найбільш зручними є моделі з чотирма коліщатами, які дозволяють краще розподілити вагу. Проте досить не поганими будуть валізи з двома колесами.