• Головна
  • Найкращий відпочинок – цікава книжка
Новини компаній
11:45, 30 вересня

Найкращий відпочинок – цікава книжка

Новини компаній

Незрівнянна насолода чекає на тих хто любить читати, під час перегляду нової книжки. Жоден фільм не може так розвивати фантазію. Адже саме прочитання, відтворює в нашій уяві найнеочікуваніші образи, що пов’язують наше сприйняття із текстом твору. Жанрове розмаїття допоможе по справжньому релаксувати під час читання: трилери, пригодницька література, фантастика, детективи, книги про кохання і т.д. Далі розглянемо книги про любов і детективи. Хороший детектив – це гра інтелекту автора з читачем, а чудовий любовний роман розжене кров у жилах не гірше за тяжкі вправи у спортзалі. Повний перелік цікавих книг шукайте в інтернет – книгарні Бук Шеф.

Найкращий відпочинок – цікава книжка, фото-1

Книги про кохання

Наймолодшим читачам сподобається роман Тіллі Коул «Тисяча пам’ятних поцілунків», який розкаже про кохання, що виросло з дитячої дружби. Тим, хто любить комікси, видавництво BookChef пропонує графічний роман Акумі Аґітоґі «Мій щасливий шлюб» (передзамовлення). Це книга про японську Попелюшку – дівчину Мійо, яку мачуха принижує, а потім віддає заміж в невідомий клан. Візуальний ряд й мало тексту – те, що люблять сучасні підлітки.

Романтичним читачам сподобається відомий твір М. Леві «Між небом і землею». Це історія про звичайного хлопця й незвичайну дівчину, яка знаходиться в комі – між двома світами. Ніколи не підведе вас і стара класика, яку перечитали багато поколінь та вдало екранізували. Роман Р. Д. Воллера «Мости округу Медісон» завжди асоціюється з прекрасною М. Стріп та К. Іствудом. Книга австралійської письменниці Коллін Мак-Каллоу «Ті, що співають у терні» – це справжня перлина світової романтичної прози.

Для молоді, яка любить читати фентезі з еротичними сценами, рекомендуємо трилогію С. Сент-Клер «Гадес і Персефона. Доторк темряви». Тут вас чекає фантастичний сюжет – авторка перенесла всю грецьку міфологію в сучасний світ.

Заходьте на сайт видавництва Букшеф, крім великого книжкового асортименту, на вас чекають шалені знижки, наші новинки та передзамовлення.

Детективи, які розважають

Родоначальником детектива вважають Е. А. По. Жанр започаткувало його оповідання «Вбивство на вулиці Морг». Розквіт детектива почався в кінці на початку 20 ст., сьогодні це самостійний напрямок в художній літературі, який включає талановитих авторів. Читачі пам’ятають блискучих нишпорок – Пінкертона, Шерлока, комісара Мегре, дещо ексцентричного Еркюля Пуаро та буркотливу міс Марпл. Переважна більшість людей люблять детективи й не приховують це, меншість – читають потайки й говорять, що це не їх жанр. Але всім цікаві історії проте, як розслідують вбивства та крадіжки. Класичні детективи – це твори, що пройшли випробування часом. Вони, наче гарне вино, розкриваються поступово і зберігають таємниці до останньої сторінки. Детективи кожної країни мають свої особливості:

  • британські тексти й сюжети повністю занурюють читача в епоху, коли відбувається злочин;
  • французькі детективні романи часто змальовують поліціянтів, мораль яких від взаємодії зі злом знаходиться на межі;
  • шведські містять нуар і досить жорстокі сцени;
  • норвезькі – заплутані сюжети, які розкручуються дуже несподіваним фіналом;
  • іспанські – часто з елементом злочинної пристрасті;
  • німецькі – злочинці мають серйозні психологічні відхилення, в сюжетах згадується промислове шпигунство;
  • ісландські – злочинці переважно з інших країн;
  • українські – дуже часто з містичними елементами або історичним відлунням.

Рекомендуємо до прочитання класику від Агати Крісті: «Поїзд о 4:50 з Педдінґтона» – вбивство, яке б залишилося нерозкритим, якби не випадковий свідок – старенька леді. Моторошна історія, в якій зло буде покаране. «Кишеня, повна жита» – багатоходовий злочин. В боротьбі за гроші серед спадкоємців постраждали батько і служниця – зовсім юна дівчина. Справедливість відновить міс Марпл.

Автори сучасних детективів створюють динамічний текст, який змушує читача не спати й не їсти, поки не закінчиться історія. З українських авторів можна почитати твори В. Івченка, В. О. Волкова, П. Кулакової, А. Кокотюхи, С. Пономаренка. Серед перекладних виділяються гостросюжетною канвою книги Ж.-К. Гранже, Ж. Діккера, К. МакДоннелла. Особливо гарно читається «Дублінська трилогія» К. МакДоннелла. Тут і загадковий початок, і давній злочин, що вплинув на сучасників, і дружба, яка переростає в кохання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Букшеф
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...