Як тип щіточки в туші для вій підходить саме вам
Туш для вій можна знайти у кожній косметичці. Цей косметичний засіб дозволяє зробити погляд більш виразним всього за декілька хвилин. Для цього достатньо нанести її на вії за допомогою спеціального аплікатора. Щоб образ був більш вдалим необхідно правильно підібрати туш для вій. Для цього є кілька класифікацій. Давайте познайомимося з кожною з них.
Типи туші для вій
Купуючи косметику, жінка прагне підкреслити красу свого погляду. Щоб образ вийшов бездоганним, при виборі потрібно враховувати власні природні дані та концепцію заходу на який ви збираєтеся. Виробники пропонують різноманітні туші, які допоможуть вам досягти потрібного ефекту. Серед найпопулярніших типів можна виділити подовжуючу, об'ємну, водостійку та універсальну. Всі вони відрізняються складом.
Подовжуюча туш
Вона більш рідкої та пластичної консистенції. Завдяки цьому вона гарно розділяє вії, та лишається на них додаючи довжину. Її можна наносити в декілька шарів, щоб підсилити ефект. При цьому макіяж буде виглядати природно і не обтяжено. Такий варіант гарно підійде для власниць густих, але коротких вій.
Об'ємна туш
Вона навпаки більш щільна. Наносити таку туш треба з обережністю від самого коріння. Завдяки густій консистенції, вона обволікає кожну війку і робить її товщою. Як правило, достатньо нанести 1-2 шари, щоб погляд став більш виразним. Якщо туші буде занадто багато, то вії можуть склеїтись. Це зробить образ тяжким, та очі можуть швидко втомитись. Окрім того, це не дуже гарно виглядатиме.
Водостійка туш
Завдяки спеціальним компонентам у її формулі, така туш не змивається звичайною водою. Це стане чудовим рішенням для літнього макіяжу, або для походу на пляж чи в басейн.
Універсальна туш
Вона поєднує в собі основні характеристики подовжуючої та об'ємної туші. Таку косметику краще використовувати для вечірнього макіяжу аби не перевантажувати образ.
Також на сайті Lullaby можна знайти лікувальну туш. В її склад входить не лише пігмент, а й живильні компоненти, які відновлюють структуру вій. Цікавою новинкою на ринку косметики стала напівперманентна туш. Вона може триматись на віях до трьох тижнів. При цьому очі не перевантажуються, не подразнюються і не потребують спеціального догляду.
Для любительок яскравих образів були створені різноманітні відтінки туші. Чорний колір став класичним. Він завжди актуальний та пасує до всього. Блондинки можуть замінити його коричневим відтінком, якщо чорний для них занадто агресивний. Інші кольори краще підбирати індивідуально. Орієнтуватися варто на колір волосся або очей. Приміром, зелений добре підійде власницям карих очей та темного волосся. А от тим у кого очі сірі, або ж зелені краще звернути увагу на відтінки фіолетового.
Якою має бути щіточка аплікатора
Щоб легко і гарно нанести туш, необхідно правильно підібрати щіточку. Існує безліч варіантів аплікаторів, кожен з яких має свої особливості. Тож давайте розглянемо основні варіанти:
- Пряма щіточка з ворсом. Це універсальна модель. Вона підходить для всіх типів вій, рівномірно розподіляє засіб. Її часто можна побачити в базових серіях багатьох виробників.
- З довгим і густим ворсом. Такі щіточки гарно додають об'єм. На них завжди лишається багато самої туші, тому фарбуватись потрібно обережно. Після висихання вії можна розчесати окремою щіточкою.
- Силіконові. Як правило вони йдуть з короткими щетинками, якими краще працювати з рідкою тушшю. Вони гарно розділяють та подовжують вії.
- Вигнута. Такий аплікатор має щетинки різної довжини та густини. Завдяки цьому та спеціальній формі, при фарбуванні такою щіточкою вії підкручуються. Це зробить погляд більш відкритим. Проте для довгих і густих вій краще додатково використовувати керлер.
- Конусоподібна. Така щіточка чудово підходить для створення вечірнього образу. Завдяки спеціальній формі, щіточка надає об'єм віям у зовнішньому куті ока, але не обтяжує війки у внутрішньому куті. Це створює ефект котячого ока.
- Пісочний годинник. Вони навпаки однаково профарбовують і підіймають усі вій. Для цього достатньо зробити один рух.
Окрім стандартних варіантів можна знайти й інші моделі, приміром, круглі. При виборі варто орієнтуватися на власні вії, форму очей та результат, якого ви хочете досягти.