• Головна
  • Як вибрати військовий бронежилет?
Новини компаній
17:00, 15 квітня

Як вибрати військовий бронежилет?

Новини компаній

Підібрати дійсно ефективний військовий бронежилет або плити для плитоноски можна, враховуючи основні критерії:

  • Тип зброї, від якої має захищати броня.
  • Особливості використання: під одягом або на одязі.
  • Тривалість носіння.
  • Здатність захищати відповідні частини тіла людини.
  • Розмір.

Для людини, яка не є військовослужбовцем, та хоче розібратися в особливостях балістичного захисту та екіпірування військових, перш за все варто звернути увагу на різницю в класах захисту. Як відомо, на сьогодні найбільш поширеними є дві класифікації: за стандартами ДСТУ та NIJ. Враховуючи відмінності військової амуніції за класами цих метрик можна правильно підібрати потрібний тип бронеплит, бронекостюмів та інших елементів захисту.

Якщо у Вас немає часу розбиратися в критеріях вибору, при цьому Вам швидко потрібно придбати якісний бронежилет 6 класу, зверніть увагу на асортимент «Українська Броня» — компанії виробника, який пропонує інноваційні вироби, які відповідають стандартам якості та пройшли всі випробування. Онлайн-магазин дозволяє ознайомитися з актуальними пропозиціями виробника, а також проконсультуватися з фахівцями щодо вибору плит для бронежилета, використовуючи відповідну форму на сайті. Крім того, Ви можете також відвідати офлайн-магазин в Києві та інших містах України.

Як вибрати військовий бронежилет?, фото-1

Класи захисту бронежилета - які бувають та як правильно обирати?

В інтернеті представлена велика кількість детальних таблиць з описом різних класів за державним стандартом України, а також класами стандарту NIJ, які дозволяють користувачам отримати вичерпну інформацію про те, від якого типу уражень захищає відповідний клас військової амуніції. Варто розуміти що за ДСТУ класів більше, ніж за NIJ, і вироби матимуть більшу стійкість до різної зброї за зростанням: перший клас – це полегшені бронеплити, а плити 6 класу (або клас захисту NIJ IV) будуть захищати власника від бронебійних куль, які мають масу понад 10 кг.

Бронежилет сам по собі складається не тільки з бронеплити, а також чохла, який дозволяє забезпечити користувача додатковим захистом, модифікувати його, враховуючи власні побажання та потреби. Завдяки використанню сучасних якісних плитоносок, які мають не тільки фронтальні та задні кишені для розміщення бронеплит, а й також бокові для мʼякого балістичного захисту (для якого характерна легка вага), можна з легкістю розширити зону захисту, не втрачаючи мобільність.

Як довго можна носити бронежилет?

Використання елементів броньованої екіпіровки для військовослужбовців – вкрай важливе, адже дозволяє зберегти життя та забезпечити ефективне виконання поставлених задач. Водночас найбільший за можливостями бронежилет 6 класу буде вирізнятися досить великою вагою, навіть в тому випадку, якщо плити не сталеві. Тож варто розуміти, що чим більшим буде клас захисту тіла, тим менше буде маневреність та швидкість бійця, а також можливість довго використовувати екіпіровку (вага бронезахисту буде чималою). Оптимальним варіантом для бойових дій вважається клас захисту 4-5, який забезпечує захист від автоматних куль. Орім того, саме такі бронежилети будуть мати оптимальну вагу, зокрема якщо плити в ньому виготовлені з кераміки або надвисокомолекулярного поліетилену, тоді їх вага буде максимально комфортною для користування.

Під час вибору бронежилета важливо враховувати всі аспекти: від міцності самих пластин до можливості комфортного розміщення підсумків, які впливають на комфорт під час користування та можливість розвантажувати бійця, забезпечуючи оптимальне розподілення ваги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...